Kniha návštev


Nová správa
meno:


odkaz:

:) :D :( :! :? :@ :$ :8
Z ponuky vyberte 3. deň v týždni >>


imi z omladiny (01.08.2010)

Ďakujeme Martuška, k meninám ti prajeme všetko najlepšie, a môžeš začať vybavovať nejaké turné po Bratislave, lebo paštekári ešte také čudo ako Omladina nevideli. Pre informáciu Marta je bývalá členka FS Dargov. Vy, najstarší by ste ju mali poznať, hlavne Any.
marta (29.07.2010)

Imi, prvý krát som na Vašej stránke a musím povedať, že je suuuppppeeeerr. Verím, že Vás uvidím, že zavítate aj do Bratislavy.
imi z omladiny (12.10.2009)

No tak včera fešandy a fešáci ste sa pekne predviedli v tej telke. Konečne som videl celý program seniorov vo Východnej. Bol to pekný program, ktorý mal všetko, rôzne regióny ,dynamiku aj gradáciu. A to aj vďaka nám. Som na nás hrdý. Len tak ďalej pokračujme.
Magdalénka (19.06.2009)

Imičku všetko som si pozorne prečítala, tvoje články sú tak živo napísané, že už ani nemusím chodiť na festivaly s Vami a vžijem sa do nich pri čítaní tvojích článkov.
Je to mimoriadne pekne napísané
Ivanka z Kanarov :) (12.08.2008)

Srdecne pozdravujem cely subor OMLADINA, ktory uspesne reprezentoval Slovensko na festivale na Kanarskych ostrovoch. Uz je to rok co tam zijem a velmi prijemne mi padlo vidiet moju rodnu slovensku vlajku a osobne sa zoznamit s milymi clenmi suboru, touto cestou pozdravujem pani Anku, Dusana i Pistu Prajem vam vela elanu a uspechov pri robeni takeho dobreho mena Slovenska vo svete! S pozdravom, Ivanka z Povazskej Bystrice
zuzana (27.07.2008)

pozdravujem vsetkych tanecnikov zo suboru omladina.chcem vam podakovat za uzasne vystupenie,ktore som mala moznost vidiet na "vlastne oci" vcera vecer v INGENIU,v mestecku na Gran Canarii. Zijem tu uz 2 roky a vdaka vam som mohla ukazat svojmu kanarskemu priatelovi a jeho rodicom krasu slovenskeho ludoveho tanca a spevu. Vase vystupenie sa im velmi pacilo.Este raz vdaka a prajem stastny navrat domov. Verim ze buduci rok sa vratite opat. S pozdravom Zuzana z Humenneho
magdalénka (27.02.2008)

Imičku, tak aby som neostala za ostatnými členmi folklórnej brandže...Stránka je výnimočná tak ako si ty.Ďakujem za seba , že máš toľko energie a chutí na všetko, čo robíš pre našu Omladinu.
Nech ti to vydrží.
imi z omladiny (25.02.2008)

Dáva sa na známosť všetkým priaznivcom folklóru a nášho kolektívu klubu Omladiny, že vznikla stránka nášho klubu a sňou aj kniha návštev, ktorá je prístupná všetkým naším priaznivcom, obdivovateľom a fanúšikom. Veľmi pekne prosím všetkých prispievateľov, o slušnosť vo vyjadrovaní pri zaslaných príspevkoch. Veľmi sa tešíme na názory všetkých milovníkov folklóru, ich názory na dianie nielen okolo Omladiny, ale aj o dianie vo všeobecnosti okolo folklóru.

Tak teda vitajte na našej stránke.
[novšie]  [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9] 
[10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19] 
[20]  [21]  [22]  [23]  [24]  [25]  [26]  27